افزونه امتیاز و شارژ حساب | همتا وردپرس
0

سبد خرید

0

افزونه امتیاز و شارژ حساب

معرفی محصول

قیمت
10000 to
تعداد فروش
5
تعداد دیدگاه

افزونه وردپرس points rewards یه افزودنی بسیار کاربردی برای EDD هست که میشه باهاش کاربران رو تشویق به خرید از فروشگاه فایل خودتون بکنید.حتما مارکت های مانند انواتو و تم فارست رو دیدید که کاربران می توانند حساب خودشون رو شارژ کنند، کار این افزونه هم دقیق شارژ کردن حساب، بدست آوردن امتیاز، تخفیف دهی با استفاده از امتیاز هست. با این افزودنی میشه فروشگاه خودتون رو حرفه ای کنید.

با استفاده از افزونه امتیاز و پاداش EDD یک موجودی حساب یا در واقع یک موجودی امتیاز به پنل کاربری اضافه می شود. ابتدا در تنظیمات افزودنی تعیین کنید که مثلا هر هزار تومان یا هر هزار ریال، معادل چند امتیازه؟ مثلا میتونید مشخص کنید که هر هزار تومان معادل ۵۰ امتیاز یا ۱۰۰ امتیاز هست.

سپس کاربر یا مشتری شما میتونه امتیاز جمع کنه. مثلاً به ازای عضویت کاربر، مقداری امتیاز به عنوان هدیه به او به صورت خودکار بدهید تا به عضویت در سایت شما تشویق شود. مثلا میتوانید ۱۰۰۰ امتیاز در صورت ثبت نام در سایت به او دهید. در آخر نیز کاربران سایت شما می توانند به جمع کردن امتیاز و افزایش موجودی حساب کاربری خود بپردازنند.

 

اگر به مارکت هایی مثل تم فارست دقت کرده باشید، بخشی برای شارژ حساب وجود دارد که کاربران میتوانند حساب خود را شارژ کنند و سپس اقدام به خرید از سایت بکنند. ما هم امروز در طراح سلطنتی، افزونه وردپرس امتیاز و شارژ حساب EDD را برای شما آماده کرده ایم که با استفاده از آن بتوانید چنین سیستمی را پیاده سازی کنید. البته این افزونه قابلیت های دیگری هم برای جذب مشتریان در خود جای داده است که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم. با ما باشید …

تصویری از محیط افزونه وردپرس امتیاز و شارژ حساب EDD : 

 

با استفاده از افزونه وردرس امتیاز و شارژ حساب EDD میتوانید یک موجودی حساب یا در واقع یک موجودی امتیاز به پنل کاربری خود اضافه کنید.

در قدم اول باید در تنظیمات افزونه مشخص کنید که مثلا هر هزار تومان، معادل چند امتیاز باشد؟ مثلا میتونید مشخص کنید که هر هزار تومان معادل ۱۰۰۰ امتیاز است.

قدم بعدی راه هایی هست که کاربر میتواند امتیاز جمع کند. مثلا میتوانید به ازای عضویت کاربر، مقداری امتیاز به عنوان هدیه به او به صورت خودکار بدهید تا به عضویت در سایت شما تشویق شود. مثلا میتوانید ۱۰۰۰ امتیاز در صورت عضویت به او بدهید.

 

امکانات بی نظیر افزونه وردپرس امتیاز و شارژ حساب EDD : 

 

  • قابلیت افزایش موجودی حساب در صورت عضویت در سایت (به صورت خودکار و اختیاری)

قابلیت خرید امتیاز و افزایش موجودی حساب

قابلیت استفاده از موجودی حساب و خرید از سایت

نمایش موجودی حساب به کاربر در پنل کاربری

دادن امتیاز به کاربر به عنوان هدیه به ازای خرید محصول

نمایش لیست امتیازات خرج شده

سیستم گزارش امتیازها با حزئیات کامل

ایجاد سیستم موجودی حساب و شارژ حساب کاربری در سایت های فروش فایل با edd

مشخص کردن امتیاز هدیه مربوط به هر محصول به صورت اختصاصی

مشخص کردن امتیاز هدیه مربوط محصولات در یک دسته خاص

مهم : بعضی از کاربران سوال میپرسند که چرا محصولا ورژن ندارن؟

میتونم بگم که تمامی افزونه ها به ورژن آخر ارتقا پیدا کردن و بروزرسانی شدن و به محض دریافت ایمیا بروزرسانی از سایت اصلی همان لحظه افزونه ها بروزرسانی میشن.

اضافه کردن به سبدخرید

طراح محصول

همتا وردپرس
عضو تیم محتوا و مدیریت سایت همتا وردپرس

همتا وردپرس با هدف ایجاد یک مرجع کامل در زمینه آموزش وردپرس ، افزونه وردپرس و قالب وردپرس از سال 1393 پا به عرصه وب گذاشت. ما در همتا وردپرس سعی می کنیم همواره به نیاز های شما کاربران عزیز در زمینه وردپرس فارسی پاسخ دهیم.قصد داریم به شما کمک کنیم تا سایتی پر قدرت راه اندازی کنید و تبدیل به مشتری همیشگی ما شوید.

درخواست پشتیبانی

درخواست پشتیبانی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول درخواست پشتیبانی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

درخواست پشتیبانی

بدون نظر

پاسخ دهید