قالب HTML صفحه 404 اوپس

معرفی محصول

قیمت
12000 تومان
تعداد فروش
6
تعداد دیدگاه

OOPS راه حل کامل برای صفحه 404 شما است. با یک طراحی تمیز و قدرتمند و همه جانبه در تمام راه ها، این 404 صفحه بسته می تواند برای هر فرد خلاق، شرکت، سازمان، تجارت الکترونیک، کسب و کار، نمونه کارها و غیره استفاده می شود.
چند منظوره، ظریف، با دقت برای یک تجربه بصری ساخته شده است. ارائه یک صفحه بسیار قابل فهم، 06 نسخه از پیش ساخته شده، پایه محکم تحت Bootstrap 3 و پشتیبانی سریع در انگلیسی و فرانسه است.

OOPS ساخته شده است با چارچوب بوت استرپ 3، پاسخگو در هر صفحه از تلفن به تلویزیون، آسان برای سفارشی، HTML5 100٪ توسط W3C، CSS3 و SASS تایید شده است.

مستندات در بسته دانلود شما برای سفارشی سازی شما ارائه شده است، شما همچنین می توانید با من تماس بگیرید برای کمک بیشتر  :-)

 

قالب HTML صفحه 404 اوپس | OOPS HTML Theme

قالب HTML صفحه 404 اوپس | OOPS HTML Theme

 قالب HTML صفحه 404 اوپس | OOPS HTML Theme قالب HTML صفحه 404 اوپس | OOPS HTML Theme قالب HTML صفحه 404 اوپس | OOPS HTML Theme

طراح محصول

همتا وردپرس
عضو تیم محتوا و مدیریت سایت همتا وردپرس

همتا وردپرس با هدف ایجاد یک مرجع کامل در زمینه آموزش وردپرس ، افزونه وردپرس و قالب وردپرس از سال 1393 پا به عرصه وب گذاشت. ما در همتا وردپرس سعی می کنیم همواره به نیاز های شما کاربران عزیز در زمینه وردپرس فارسی پاسخ دهیم.قصد داریم به شما کمک کنیم تا سایتی پر قدرت راه اندازی کنید و تبدیل به مشتری همیشگی ما شوید.

درخواست پشتیبانی

درخواست پشتیبانی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول درخواست پشتیبانی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

درخواست پشتیبانی

بدون نظر

پاسخ دهید