بازاریابی و سیستم همکاری در فروش وردپرس با AffiliateWP
0

سبد خرید

0

بازاریابی و سیستم همکاری در فروش وردپرس

معرفی محصول

قیمت
0 to
تعداد فروش
10
تعداد دیدگاه

باسلام خدمت وردپرسی های عزیز؛

بازاریابی و سیستم همکاری در فروش یا Affiliate یکی از مهم ترین راه های پیشرفت یک محموعه می باشد! کاملا بدیهی است که مثلاً اگر شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی یا حتی طراح سایت و یا هر شغل دیگری هستید، زمانی کار شما پیشرفت میکند که تبلیغات بیشتری انجام داده باشید تا افراد بیشتری با شما آشنایی پیدا کنند و سراغ شما بیایند. در عصر امروز تبلیغات موثر و هدف دار بهترین راه تبلیغات و جذب مشتری و کسب سود بیشتر از کسب و کار است. بازاریابی یا Affiliate بهترین و کم هزینه ترین راه برای تبلیغات موثر است!

 

حتما بخوانید : آموزش ساخت کپشن برای تصاویر در وردپرس با Image Caption Hover

 

افزونه همکاری در فروش وردپرس AffiliateWP :

 

افزونه همکاری در فروش وردپرس افزونه ایست که خیلی از ماها به اون نیاز داریم، همه کسانی که فروشگاه خودشان را با وردپرس راه اندازی کرده اند و الان با گذشت چند ماه می خواهند کار خودشان را گسترش دهند می توانند از این افزونه قدرتمند وردپرس استفاده نمایند. اما زمانی که شما یک سایتی در زمینه همکاری در فروش راه اندازی کنید با افزایش تعداد فروش ها و پرداخت ها در صورتی که فروشنده استخدام کرده باشید شما رو سردرگم خواهد کرد چون دیگر حساب این که کدام فروشنده چقدر فروش کرده است و درصدی که هنگام قرارداد با فروشنده بسته اید چه میزان می باشد از دستتان در خواهد رفت. برای رفع این مشکلات و مدیریت پرداخت ها و فروش ها و درصدهای فروشندگان فروشگاهتان افزونه ای را امروز برای شما در پارس وی پی آماده سازی کرده ایم تا این کارهای شما را سروسامان دهد.

 

چشم‌انداز همکاران فروش و ارجاع‌ها برگه‌ی چشم‌انداز

 

برگه‌ی چشم‌انداز یک خلاصه‌ی اجمالی از فعالیت‌های همکاری در فروش اخیر، شامل ثبت‌نام‌ها، ارجاع‌ها و بازدیدها در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین یک خلاصه‌ی سریع از درآمدهای ارجاعی همکاران فروش را به شما نمایش می‌دهد. اگر شما اجازه‌ی ثبت‌نام برای همکاری در فروش را داده باشید، می‌توانید درخواست‌ها را به آسانی از برگه‌ی چشم‌انداز رد یا قبول کنید.

 

بازاریابی و سیستم همکاری در فروش وردپرس با AffiliateWP

 

 

افزودن همکاران فروش

 

۱- همکاران فروش → افزودن تازه

از برگه‌ی اصلی همکاران فروش، مدیران سایت به راحتی می توانند به AffiliateWP همکاران فروش جدید اضافه کنند. به راحتی نام کاربری را وارد کنید، نرخی تعیین کنید و افزودن همکار فروش را کلیک کنید!

۲- نام‌نویسی همکاران فروش

هنگامی که فعال باشد، همکاران فروش می توانند خود را از طریق ناحیه‌ی همکاری در فروش نام‌نویسی کنند. اگر آنها از پیش یک حساب کاربری را در سایت شما داشته باشند، می توانند به سادگی با موافقت با شرایط استفاده نام‌نویسی کنند. در صورتی که نیاز به ایجاد یک حساب کاربری کاملا جدید داشته باشند، این گزینه نیز در اختیار آن‌هاست!

۳- مدیریت ثبت‌نام‌ها

ثبت‌نام کاربران قابل مدیریت است و می‌توان آغاز به کار همکاران فروش را منوط به تأیید تک‌تک ثبت‌نام‌ها از سوی مدیر سایت کرد. هر زمان که یک همکار در فروش ثبت‌نام می‌کند، مدیران سایت می‌توانند وارد شوند و درخواست‌ها را بپذیرند یا رد کنند.

حتما بخوانید : افزونه لایسنس محصولات edd در وردپرس با Software Licensing

بازاریابی و سیستم همکاری در فروش وردپرس با AffiliateWP
بازاریابی و سیستم همکاری در فروش وردپرس با AffiliateWP

 

ناحیه همکاری در فروش :

 

 

بازاریابی و سیستم همکاری در فروش وردپرس با AffiliateWP

 

پیش‌خوانی برای همکاران فروش شما

 

ناحیه‌ی همکاری در فروش که در هر برگه‌ای که محتوی کد کوتاه با [-affiliate_area] باشد نمایش داده می‌شود، گزارش عملکرد همکاران فروش شما را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. همکاران فروش به راحتی می توانند ببینند که درآمدشان چقدر بوده، چقدر از درآمد در انتظار پرداخت است، و حتی عملکرد آدرس‌های ارجاعی آن‌ها در طول زمان چگونه بوده است. سیاهه‌ی پیوندهای ارجاعی که کلیک‌شده‌اند و این که در کجا این کلیک انجام شده، و این که این کلیک به ارجاع موفق تبدیل شده یا نه نیز برای همکاران فروش در دسترس است.

حتما بخوانید : مدیریت تبلیغات در وردپرس با Ad Inserter

بازاریابی و سیستم همکاری در فروش وردپرس با AffiliateWP

 

چطور آپدیت کنیم ؟

 

 

اگر ورژن های قبلی این افزونه رو نصب دارید افزونه رو غیرفعال کنید و از طریق هاست تمام فایل های افزونه حذف کرده و فایل های جدید رو جایگزین کنید یا اگر این روش براتون سخته افزونه کامل حذف و دوباره نصب کنید. نگران نباشید اطلاعات قبلی از بین نمیره واحد تومان و ریال اضافه شده احتیاج به اضافه کردن کد نیست اگر قبلا اضافه کردید کد رو حذف کنید.

 

کسانی که با مشکل ثبت نشدن ارجاع مواجه هستند موارد زیر را بررسی نمایند.

 

  • تنظیمات کمیسیون را در تب عمومی انجام داده باشند.
  • یکپارچه سازی رو در قسمت تنظیمات تب یکپارچگی اعمال کرده باشند.
  • ارجاع برای آن محصول فعال باشد. (در قسمت ویرایش محصول)
  • وضعیت سفارش به اتمام تغییر داده شده باشد.
  • تست با IP دیگر صورت بگیرد.
  • در بعضی موارد امکان دارد بعد از انجام موارد فوق باز ارجاع ثبت نگردد برای رفع مشکل در قسمت تنظیمات تب متفرقه تیک گزینه مشخص شده را بزنید.

 

بازاریابی و سیستم همکاری در فروش وردپرس با AffiliateWP

 

فارسی کردن کلمه تومان و ریال

 

مشکل فارسی حل شده با این حال اگر هنوز انگیسی برای شما نشان میدهد از این روش استفاده نمایید. به قسمت ووکامرس فارسی و سپس حلقه های ترجمه رفته حال دو حلقه جدید به صورت زیر درست نمایید :

  • tuman  :  تومان
  • riyal      :   ریال

 

بازاریابی و سیستم همکاری در فروش وردپرس با AffiliateWP
اضافه کردن به سبدخرید

طراح محصول

همتا وردپرس
عضو تیم محتوا و مدیریت سایت همتا وردپرس

همتا وردپرس با هدف ایجاد یک مرجع کامل در زمینه آموزش وردپرس ، افزونه وردپرس و قالب وردپرس از سال 1393 پا به عرصه وب گذاشت. ما در همتا وردپرس سعی می کنیم همواره به نیاز های شما کاربران عزیز در زمینه وردپرس فارسی پاسخ دهیم.قصد داریم به شما کمک کنیم تا سایتی پر قدرت راه اندازی کنید و تبدیل به مشتری همیشگی ما شوید.

درخواست پشتیبانی

درخواست پشتیبانی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول درخواست پشتیبانی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

درخواست پشتیبانی

بدون نظر

پاسخ دهید